Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WH]Serwer dla małych youtuberów - Kraina Przyjaźni .


ZMBH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Bumek662



Wiek: 13



Skype (w celu dodania): Bumek662



Kanał na youtube (link): www.youtube.com/Bumek662



Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer: Lubię serwery tego typu mam 88 widzów i nie mam z czego nagrywać, nie lubię się opierdalać :D



Nagrywałbyś?: Pewnie,


Od sb: Nie patrzcie na wiek ;p, Ogarniam takie serwery sam miałem kilka survivali etc. Najlepiej zakupcie 10 slotowy serwer ts3, tanio wyjdzie. Lepiej niz na skype sie gada;p


Mam premium nooo i to chyba tyle. xD Nagrywam w jakosci 1080p (FULL HD), obrabiam w zakupionym adobe premiere pro cs6 i mirillis action!.


Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

f5

 

 

Czyli wszystkich nie przyjmujesz?

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Czyli wszystkich nie przyjmujesz?

Nie przyjmuje wszystkich , ale akurat ciebie mielismy dodać po 16 . bądz na skype po 16 :D.

pomoglemu.png
Opublikowano

Nie przyjmuje wszystkich , ale akurat ciebie mielismy dodać po 16 . bądz na skype po 16 :D.

To miało mieć sens że wszystkich wyżej, i będę spoko ;D

Jestem chory i lekarz powiedział że do świąt nie idę do szkoły więc trochę no life będę :D

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Kolejne, tworzenie serwerow jedynie umozliwiajace wlascicielowi serwera zdobycie widzow, szczerze mowiac nie oplaca sie wchodzenie na taki typ serwera.

Takie mam zdanie.

Opublikowano

 

Nick : BasketManiak

Wiek: 13 (mało rozumiem.. proszę o wyrozumiałość taki 13-latek może być lepszy od .. )

Skype (w celu dodania): igorurban94

Kanał na youtube (link): http://www.youtube.com/user/MlodziakssFilipso

Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer: Chce zacząć nagrywać serie filmików typu "Kwadratowa Masakra" ! :D

Nagrywałbyś? Oczywiście !

 

 

 

Opublikowano

co to jest WH w temacie ?

WhiteList, poprawnie powinno być "WL" Ale cóż. Ludzie piszą i tak i tak większego znaczenia to nie ma.

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

============================================================

Nick : MrSpoXter

Wiek: 19

Skype (w celu dodania): Posiadam Team Speak 3, Skype mi laguje

Kanał na youtube (link): mrspoxter

Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer: Szukam maleg serwera i dobrych graczy i milej atmosfery Pozdrawiam co tu mowic:)

Nagrywałbyś? Raczej nie ja bym gral i gral i gral :P

============================================================

Opublikowano

 

Nick :HernanDezReaggeMAN

Wiek:w kwietniu 14 lat

Skype (w celu dodania):podam na pw.

Kanał na youtube (link):nic jeszcze nie mam dlatego że chcę zacząć u was :)

Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer:Ponieważ z kumplem chcemy coś nagrać i ten zapowiada się fajnie.

Nagrywałbyś?:OCZYWIŚCIE MISIUU !!!

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Wiek:14

 

Kanał na youtube (link):Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer:Bo chce grać z YouToberami!

 

<span style="font-family: comic sans ms" ,="" cursive'="">Nagrywałbyś? JASNE!!

mca.png

Opublikowano

Kolejne, tworzenie serwerow jedynie umozliwiajace wlascicielowi serwera zdobycie widzow, szczerze mowiac nie oplaca sie wchodzenie na taki typ serwera.

 

Takie mam zdanie.

Też tak myśle.

Chujnia i kilo mułu.

Opublikowano

 

Nick : Kodak369

Wiek: 15

Skype (w celu dodania): wiktordettlaff

Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer: Żeby coś nagrać ;d

Nagrywałbyś? Odpowiedź powyżej ^^

Opublikowano

Nick :Esavaner



Wiek:18


Skype (w celu dodania):TheKajzera



Kanał na youtube (link):http://www.youtube.com/user/TheKajzera94



Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer: Po 1 to serwer wyglada na taki ktory powinien dłuzej postac(nie to co innemax. 2 dni)

Po 2 tak jak powyzej chcialbym zaczac nagrywac bo po co nagrywac jak zaraz serwpada a tu moze sie udac jakas chociarz mała seria z tego.



Nagrywałbyś? up

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...